Demet Akalın, Ödül Gecesindeki Şovundan Sonra Reynmen’e Sataşan İrem Derici’ye Abla Tavsiyesi Verdi

Demet Akalın, Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde yedi buçuk dakikalık bir şovla açılış yapan İrem Derici’nin eski ödülünü çöpe atan Reynmen’e yaptığı argo yoruma tepki gösterdi. Abla tavsiyesi verdi… Detaylar ?

Mutlaka denk gelmişsinizdir, dün gece gerçekleşen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde açılışı İrem Derici yapmış ve büyük beğeni toplamıştı.

İrem Derici’nin yedi buçuk dakika süren şovu sosyal medyanın da gündemine oturmuştu.

Sonra da sabaha kaosla uyandık… Dün gece beklediği ödülü alamayan Reynmen, yaşadığı hayal kırıklığını 2020 yılında “Ela” ile aldığı “Yılın Şarkısı” ödülünü çöpe atarak göstermişti.

Reynmen’e tepkiler çığ gibi büyürken, İrem Derici de kendini tutamadı ve “PopBizde” sayfasının Reynmen paylaşımına “Ay götüm” yorumunu yapmıştı.

Hatta İrem Derici’nin yorumunu Sefo da beğenmişti.

Olan biteni takip Eden Demet Akalın, TV8’de sunucusu olduğu ‘Demet ve Jess’le Gel Konuşalım’ programında İrem Derici’ye abla tavsiyesi verdi.

‘Bak İrem, Allah aşkına bak, şahane bir şov yapıyorsun çok güzel ellerine sağlık. Sabah niye ondan sonra kötü söz diyeyim, küfür demeyeyim… Kızım deme şunları KK ol biraz. Öyle ilerle, devam et. Kalite ol yani.’ diyen Demet Akalın, enteresan mimiklerle İrem Derici’yi taklit etti ve ‘O ağzı bırak bence. Hani benim eskiden vardı, onun kadar olmasa da. Yapma gülüm’ diye de ekledi.

Buyurun önce o anlara bakalım ?

1. Şimdi de Demet Akalın’a hak verenlerle, abla tavsiyesi verirken laf soktuğunu düşünenler ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x