Sayıyı Alınca Hakemin Arkasından Geçerek Herkese Kahkaha Attıran Adamın Kim Olduğuna İnanamayacaksınız

Filenin Sultanları dün akşam yeniden tarih yazdı. Sırbistan ile karşı karşıya geldikleri final maçında 3-2 galip gelerek 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nın kazananı oldu. Maçta objektiflere takılan pek çok an akıllara kazındı. Eğlenceli anlardan bir tanesi de temas sayısı kazanılmasının ardından hakemin arkasından geçen kişi oldu. Peki hamekin arkasında sevinç gösterisi yapan kişinin aslında kim olduğunu biliyor musunuz?

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2023 Avrupa CEV Şampiyonası’nda dün akşam Sırbistan’ı yenerek şampiyon oldu.

Adeta tarih yazan ve kadın voleybol tarihimizde ilk kez Avrupa şampiyonası kazanan Filenin Sultanları bize büyük bir gurur yaşattı. Maçı izlerken nefeslerimizi tutsak da, şampiyonluk sonrası aklımızda pek çok an kaldı.

Sırbistan’dan aldığımız temas saysı sonrası taraftarlar büyük bir coşku yaşadı.

Son derece çekişmeli geçen maçta Daniele Santarelli çok kritik noktalarda inceleme istedi. Antrenörün aldığı tüm kararlar bize sayı kazandırdı.

İşaret parmağı temas kararı çıktıktan sonra taraftarlar coşarken, hakemin arkasında sevinç gösterisi yapan bir kişi sosyal medyada olay oldu.

Şampiyonluk yolunda herkesin heyecanla izlediği maça damgasını vuran anlardan bir tanesi de bu sevinç gösterisi oldu.

Herkes kızlara odaklanmışken bir anda ekranda beliren ve “hakemin arkasında ne oluyor?” dedirten taraftarın sevinci herkesi kahkahalara boğdu.

Bu görüntüler sosyal medyada viral oldu.

Peki hakemin arkasında sevinç gösterisi yapan taraftarın aslında kim olduğunu biliyor musunuz?

Herkesin videosunu izlediği o isim Kamer Alyanakyan.

Nurhan Çetinkaya ise viral olan bu videoyu paylaşarak, maçın ikonik anlarından birine imza atan taraftarın kim olduğunu bizlerle paylaştı.

Kendisi 2000’li yılların başında Bir Kelime Bir İşlem yarışmasının uzun yıllar boyu galibi olarak akıllara kazınmış. Türkiye’yi Beyin Milli Takımı kaptanı olarak temsil etmiş ve büyük birincilikler kazanmış.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Kamer Alyanakyan, Türk Beyin Takımı’na her sene seçilen ve bu başarıyı üst üste gösterebilen tek isim.

Düzenlenen tüm Dünya Zeka Şampiyonaları’nın tamamına katılabilen tek isim yani kendisi. Ülkesini en iyi şekilde temsil eden ve bu hislerle şampiyonada heyecanına engel olamayan biri yani.

İşte sosyal medyada viral olan o görüntüler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x