Serenay Sarıkaya’nın Annesi Ümran Seyhan’dan Kameraları Görünce Kaçan Yasak Aşkına Sitem Dolu Sözler

2023 yılına bomba gibi düşen aşk haberlerinden birisi de Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babasının ilişkisi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Cansu Tosun magazinin sorularını yanıtlamış, babasına küskün olmadığını belirtmişti. Bir süredir beraber görmediğimiz aşıklar, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. 

Kenan Tosun’un kameraları görünce paniklemesi ise Ümran Seyhan’ın tepkisini çekti.

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/cadde/yas…

2023 yılının bomba çiftlerinden birisi Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babası oldu.

İlk olarak Nişantaşı sokaklarında görüntülenen ikili hakkında yasak aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Herkes bu iddiaların doğruluğunu merak ederken, çift kısa süre içerisinde iddiaları doğrulamıştı.

Yasak aşkın ortaya çıkmasıyla birlikte birçok gelişme yaşandı.

Yasak aşkın doğrulanmasının ardından gözler Cansu Tosun’un annesine çevrilmişti. Serpil Tosun, katıldığı bir programda ‘Gördükleriniz doğru, onları Allah’a havale ediyorum’ diyerek sitem etmişti.

Yazlıkta kapı komşusu olduğunu öğrendiğimiz ikilinin yasak aşkı üzerine gözler ünlü oyunculara çevrilmişti.

Cansu Tosun’a birçok soru yöneltilmiş, ünlü isim sonunda sessizliğini bozmaya karar vermişti. Tosun, babasıyla görüşüp görüşmediği sorularını ‘babam o benim’ diyerek cevaplandırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde magazinin sorularını yanıtlayan Cansu Tosun’a “Serenay Sarıkaya ile aynı projede yer alır mısınız?” diye sorulmuştu.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre Cansu Tosun, Etiler’de görüntülenmiş, hem babasıyla hem de Serenay Sarıkaya ile ilgili soruları yanıtlamıştı.

Sevgililer, son olarak Nişantaşı’nda görüntülendi. Kenan Tosun, görüntülendiklerini fark ettiğinde Ümran Seyhan’dan uzaklaştı.

Milliyet’in haberine göre, Nişantaşı’nda görüntülenen çift, yan yana yürüyordu. Ancak kameraları fark eden Tosun’un, Seyhan’ın yanından uzaklaştığı aktarıldı.

Ümran Seyhan’ın ise “Neden kaçıyorsun ki! Kaçacak bir durum yok. Gel yanıma.” dediği aktarıldı.

İkilinin daha sonra birlikte yürüdüğü ancak magazinin sorularını yanıtsız bıraktığı söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x