Ünlü Türk Analist 400 Kat Artacak Dediği Altcoin’leri Açıkladı

Bitcoin ve altcoin dünyasında ayı sezonunun yavaş yavaş sonuna geldiğimize dair yapılan yorumlar dikkat çekiyor. Son yaklaşınca da ister istemez şimdi herkesin dilinde ay soru var. Hangi kripto para birimlerine yatırımın yapalım? Buna göre herkes sorunun cevabını arıyor. Twitter’da General ismini kullanan ünlü bir analistin bu konuda söyledikleri dikkat değer. Buna göre bir coin listesi paylaşıyor. Bu coinlerin 400 katlık yükselişe aday olduğunu dile getiriyor. Detaylara bakalım.

General’in Altcoin tahminleri

General olarak bilinen ve Türk kripto yatırımcıları tarafından yakından takip edilen bir kripto para analsiti, başarılı tahminleriyle ses getiriyor. General geçtiğimiz günlerde, yaklaşan boğa sezonunda mevcut değerlerinin 400 katına kadar önemli kazançlar yaşayabileceğine inandığı altcoin projeleriyle ilgili görüşlerini paylaştı.

İşte General’in öngörülerinde bahsi geçen altcoin projelerinde ilginç isimler var. Altcoin projeleri arasında ORDI, JASMY, VOXEL, WIN yer alıyor. Ayrıca WOJAK, LOVELY, VINU, LOOKS, MONG, TURBO, LADYS ve UFO da var. Diğer taraftan PEPE 2.0, VOLT, FITFI, VELO, KLV, SAMO, SPA, SIS, SCLP, ATLAS, RACA, VAIOT, GRV, PBR, XCN, STARL, KISHU ve KAI de yer alıyor.

Tahminler ne anlama geliyor?

General’in tahminleri, bu altcoin projeleri arasında bazılarının önemli ölçüde değer kazanabileceğine işaret ediyor. Diğer taraftan potansiyel olarak fiyatlarından üç sıfır atabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, altcoinlere yatırım yapmanın risk taşıdığını belirtmek gerekiyor. Ayrıca tüm coinlerin beklendiği gibi performans göstermeyeceğini unutmamak bu piyasanın en önemli kuralı.

General ayrıca söz konusu altcoin projelerinin yarısından fazlasının bir sonraki boğa koşusunda önemli getiriler sağlama şansının %90 olduğunu düşünüyor. Bu 30 altcoine ek olarak, analist bir kripto para birimine daha vurgu yapıyor. Buna göre kripto para borsası FTX’in ticarete açılması halinde FTT’nin bu listeye dahil edilebileceğini belirtti.

Kripto para piyasasının özelliklerini bilmek gerekiyor

Bitcoin ve altcoin piyasası volatilite ve öngörülemezlik ile karakterize ediliyor. Diğer taraftan bu da yatırımcıların herhangi bir yatırımı, özellikle de altcoinleri düşünmeden önce kapsamlı araştırma ve durum tespiti yapmalarını gerekli kılıyor. General’in tahminleri ilgi çekici. Diğer taraftan dikkatli olmak ve her bir coin’in potansiyelini ayrı ayrı değerlendirmek de gerekiyor.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda kripto piyasası gelişmeye devam ediyor. Diğer taraftan bu altcoinleri ve yaklaşan boğa sezonundaki performanslarını takip etmek piyasanın vazgeçilmezleri arasında. Ayrıca portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar için heyecan verici fırsatlar sunabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x